Evde PCR (Covid-19) Testi 0530 448 81 12

Şüheda Sağlık Kabini olarak İstanbul’un her yerine evinize, işyerinize istediğiniz yere gelerek PCR testinizi hemen yerinde alıp ortak çalıştığınız sağlık bakanlığı tarafından yetkilendirilen laboratuvarımıza sonuçları en kısa sürede ulaştırarak 12-24 saat içerisinde whatsapp ya da mail adreslerinize sonuçları ulaştırmaktayız.

Şüheda Sağlık Kabini olarak “Covid-19 PCR testi için evden numune alma” uygulaması ile artık PCR testini hastaneye gelmeden de yapabilirsiniz.

Çalışma arkadaşlarımız ambulansla evinize gelerek, tüm sağlık tedbirleri altında numune örneğinizi alıp labortuvarımıza ulaştırıyor. %95 güvenililirlikle test sonucunuz 12 saatte*  E-Nabız uygulamasından görebilir bizlerde sonuç bize ulaştığı anda pdf olarak sizlere whatsapp ve mail yolu ile bildirmekteyiz.

(*Test sonucunun açıklanma zamanı, yol durumuna ve laboratuvarın yoğunluğuna göre değişebilmekte olup en geç 24 saatte açıklanmaktadır.)

Evden numune alımı ücreti konuma göre farklılık göstermektedir. Ayrıca yurtdışına gideceklerden Covid19 PCR testi negatif sonucu istenmektedir.

Kirazlı Evde Covid-19 Testi hizmetlerimizi İstanbu’un her yerine vermekte olup Sağlık Bakanlığı onaylı labortuvarımızdan aldığımız sonuçları en kısa sürede sizlere ulaştırmaktayız. İstanbul’un her yerine hizmet verdiğimiz için lokasyona bağlı olarak ufak yol ücretleri de talep etmekteyiz.

Koronavirüs (Covid-19) hastalığının kalabalık ortamlarda çok hızlı bir şekilde bulaşabilir olması özellikle fazla elemanı olan firmalar için tehlike oluşturmaktadır.

Şüheda Sağlık Kabini olarak, fazla (20 ve üstü) çalışanı olan firmalarda Covid-19 virüsünün tanımlanmasında kullanılan PCR (sürüntü) testi için hasta numunelerini yerinde alıp Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilen laboratuvarımıza getiriliyor. Firmalardan toplu numune alımı hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0530 448 81 12 arayabilirsiniz.